Visual

Medewerkers

Ons team op de Korte Vlietschool verzorgt met plezier, geduld en creativiteit het onderwijs en de onderwijsondersteuning. Zij werken daarbij goed met elkaar samen.

Afdelingsdirecteur

Annemarie Meester – ameester@resonansonderwijs.nl

Administratieve kracht en leerlingenzorg

Linda de Vries – ldevries@resonansonderwijs.nl

Intern begeleider en ICT

Karlijn Streng – kstreng@resonansonderwijs.nl

Maatschappelijk werker

Isabelle van Berkel – ivanberkel@resonansonderwijs.nl

Psycholoog

Judith Hendriks – jhendriks@resonansonderwijs.nl

Orthopedagoog

Bojanna Koster – bkoster@resonansonderwijs.nl

Logopedist

De Korte Vlietschool werkt met logopedisten van Advisium. Zij komen naar onze school toe voor logopedie.

Spelbegeleider

Philomeen Crebolder – pcrebolder@resonansonderwijs.nl

Technisch assistent

Milo Luyten – mluyten@resonansonderwijs.nl

Onderwijsassistent

Heleen Ankone (De Zee) – hankone@resonansonderwijs.nl
Annelies Borst (De Zee) – aborst@resonansonderwijs.nl
Moniek Heemskerk (Het Strand) – mheemskerk@resonansonderwijs.nl
Liesbeth Hortensius (Het Bos) – lhortensius@resonansonderwijs.nl
Rowena Noordermeer (De Heide) – rnoordermeer@resonansonderwijs.nl
Zita van der Rijken (De Branding) – zvanderrijken@resonansonderwijs.nl
Brigitte Vrij (De Bergen, De Heuvels) – bvrij@resonansonderwijs.nl
Carla van der Zalm (Het Bos) – cvanderzalm@resonansonderwijs.nl

Leerkracht

Kimberly de Graaf (invalpool) – kdegraaf@resonansonderwijs.nl
Jacqueline Groen (De Bergen) – jgroen@resonansonderwijs.nl
Linda Gijsman (De Heuvels) – lgijsman@resonansonderwijs.nl
Nienke Heskes (De Heuvels) – nheskes@resonansonderwijs.nl
Bojanna Koster (De Kleine Pont) – bkoster@resonansonderwijs.nl
Marion van der Mark (Het Strand) – mvandermark@resonansonderwijs.nl
Linda van der Meer (De Zee) – lvandermeer@resonansonderwijs.nl
Pam van der Meij (De Branding) – pvandermeij@resonansonderwijs.nl
Keri Melchior (De Kleine Pont, De Heide) – kmelchior@resonansonderwijs.nl
Annelies Nieuwland (De Heide) – anieuwland@resonansonderwijs.nl
Marjolein van Oosterhout (Het Bos) – mvanoosterhout@resonansonderwijs.nl
Lianda Teske (De Bergen) – lteske@resonansonderwijs.nl
Danique Verdam (De Duinen) – dverdam@resonansonderwijs.nl
Anne-Marieke Verschoor (Het Bos) – averschoor@resonansonderwijs.nl
Daphne Vol (De Duinen) – dvol@resonansonderwijs.nl

Gymleerkracht

Danique Verdam – dverdam@resonansonderwijs.nl